Kliniklerimiz

A tipi cerrahi merkezimizde hizmet verdiğimiz alanlar

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME FORMU

Detaylı bilgi almak ve ücretsiz ön görüşme randevusu oluşturmak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Göğüs Hastalıkları Kliniğimizde; solunum yolu alerjik hastalıklarına (allerjik astım, allerjik bronşit ve allerjik rinit) neden olan alerjenler cilde uygulanan testlerle (deri prick test) hızlı ve doğru olarak tespit edilmektedir.
İç Hastalıkları (Dahiliye) bölümünün birincil amacı sağlıklı yaşamın gerekliliklerini benimseterek hastalıkları önlemek, sonrasında ise yüksek tansiyon (hipertansiyon), şeker hastalığı (diyabet) gibi kronik hastalıkların süreçlerini özenle yöneterek hastalıkların neden olduğu organ hasarlarını azaltmayı sağlamaktır.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniğimizde; bekleme salonumuzda çocuklar için oluşturduğumuz özel bölümümüz sayesinde hem çocuklar hem de ebeveynleri daha rahat ve konforlu bekleme süresi geçirmektedir.
Nöroloji; sinir sisteminin anatomik
ve fizyolojik özellikleri ile çeşitli nedenlerle ortaya çıkan bozukluklarını inceleyen tıp dalıdır. Nöroloji birimimizde EMG incelemeleri başarı ile yapılmaktadır.
Erkeklerde, böbrekler, idrar yolları, idrar torbası, prostat bezi, penis ve testisler ile ilgili problemler, kadınlarda ise böbrekler, idrar yolları ve mesane hastalıkları ürolojinin alanına girmektedir.
Stres bozukluğu, panik atak, obsesyon, depresyon, dikkat eksikliği, bipolar bozukluk, sosyal fobi, uyku bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları ve bağımlılık gibi ruhsal hastalıklar psikiyatrinin alanına girmektedir.
Park Polikliniği’nden aldığımız güç ile yolumuza devam ettiğimiz Park Tıp Merkezimiz’de, Acil Servisimiz 7/24 acil bakım gerektiren her yaş grubunda hastalara alanında deneyimli hekimler ve hemşirelerle hizmet vermektedir.
Anesteziyoloji, ameliyat süresince hastanın ağrı duymamasını, konforunu ve yapılan girişime tahammülünü sağlamak üzere geliştirilmiş bir dizi tıbbi uygulamayı içeren bilim dalının adıdır.
Diyet yapmak yaşam biçiminize göre yediklerinizi bir düzene koymaktır. Herkesin yaşam biçimi birbirinden farklılık gösterir işte bu yüzden de her diyet bireye özgü olmalıdır.
Park Tıp Merkezi Laboratuvarı olarak, gelişmiş cihazlar ile eğitimli ve deneyimli personelimizle, Klinik Biyokimya ve Klinik Mikrobiyoloji alanında hizmet vermekteyiz.
Günümüz tıp teknolojisinin gelişmiş cihazları ile ‘hızlı ve güvenilir’ sonuç veren modern laboratuvarları, görüntüleme olanakları, uzman doktorları ve tecrübeli sağlık personeli ile size en uygun Check-Up programını PARK TIP MERKEZİ’NDE bulabilirsiniz.